Stor Perde Rahatlığını Hissedin!

İşte! en favori, en çok çeşidi bulunan, en uyumlu, en çok kullanılan “en iyi perde” modeli. Stor perdeler evlerden ofislere, işyerlerinden kafelere, stüdyolardan trenlere kadar pencere olan her yerde kullanılan bir perde çeşididir.

Yatak odasından, salon, çocuk odası ve mutfağa kadar her alanda dekoratif bir şıklık sağlayan stor perdeler, rahat ve kolay kullanım imkanı sağlayarak, modern dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası oldu. Baskı ve desenlerle renklendirilmiş göz alıcı Modern Stor Perde Modelleri kullandığınız her alanı renklendirerek çekici ve estetik bir görünüm kazandıracak tasarımlardır. Baskılı veya desenli perdeler mutfak ve çocuk odaları için en ideal tercih olabilir. Zarif desenlerin kullanıldığı tasarımlar evinizin diğer bölümlerinde kullanılarak dekorasyon kalitenizi yükseltecek modellerden oluşuyor.

Bu sistem kullanılan mekana; kumaşı ve ek uygulamaları ile istenilen konsepti yakalama imkanı tanır. Stor perde klasik döşemelere, modern döşemelere, spor ve rahat döşemelere uyum sağlayan kumaş çeşitlerine sahiptir. Stor perdenin  "en iyi perde”ye ulaşmanızı sağlayan ek uygulamalarından bazıları; dekoratif fırça boyama, dijital baskı, etek modeli, boncuk, kurdele işlemesi, varak baskı, lazer kesim, yaylı mekanizma ile butonlu ve uzaktan kumandalı motor seçenekleridir. 

Stor Perdenin Teknik Özellikleri

Stor perde, birincil alüminyumdan çekilmiş elektrostatik beyaz ve krem boyalı üst montaj rayı, alt etek laması ve çift tarafı aprelenmiş çeşitli polyester kumaş ile kumaşın sarıldığı alüminyum borunun, bir mekanizma yardımıyla yukarı-aşağı hareketinden oluşur. Stor perde mekanizması plastik veya metal zincir yada yaylı sistem ile hareket ettirilir. Kullanılan kumaşların kenarları apre kalitesine bağlı olarak ipliklenme yapmaz. Etek ağırlık lamalarının tek tarafı kumaş kaplıdır. Stor perdenin üretim aşamalarında dikiş kullanılmaz.

Sayfamızda sunulan stor perdelerin kaliteli ve daha örtücü kumaştan yapılmış olmasına son derece önem veriyoruz. Bu ise perdelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Fiyat konusunda rekabete açığız, kalite konusunda asla.

Stor Perde Çeşitleri

  • Düz stor perdeler

  • Desenli stor perdeler

  • Karartma (blackout) stor perdeler

  • Screen (güneş kırıcı) stor perdeler

  • Dijital baskılı stor perdeler

  • Lazer kesim stor perdeler