Perdeler

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap Jaluzi Perde

Doğal malzeme olduğundan, bulunduğu yere uyum sağlar. Kullanılacak mekana şıklık ve sıcaklık katar. Country, Modern veya Klasik döşenmiş ortamlara uygun zengin renk seçenekleri sunar.

Genelde tek olarak da kullanılan Ahşap Jaluzi Perde, kumaş fonlar ve tül altlarında da dekoratif tasarım imkanı tanır. Çok amaçlı montaj aparatı ile Tavana, Duvara ve Pencere doğramalarına montaj imkanı vererek dekorasyon konseptinize yardımcı olur. Tamamen açılıp kapandığı gibi, yaprak hareketi ( tilt ) ile ışığı ve görüntüyü yönetmenize yardım eden DÖRT harekete sahiptir.

Ahşap Jaluzi Perde  ( 25 mm )  

İnce ahşap jaluzi perde olarak adlandırılan  sistemde,  çevirme  (tilt)  hareketi  yapan  mekanizma perde  renginde  ahşap çubuk ile kontrol edilir.

Mekanizmalı olarak en az 25 cm ve  en çok 170 cm eninde  standart   üretimi vardır. Ancak  bazı  renklerde 300 cm’ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm  eninde perde üretebiliyoruz.

Ayrıca Ahşap Jaluzi Perde, sistem olarak eğimli tavanlarda rahatlıkla kullanım imkanı sunar. 


Ahşap jaluzi  Perde  ( 50 mm ) 

Kalın  ahşap jaluzi  perde olarak adlandırılan sistemde çevirme (tilt) hareketi yapan mekanizma  perde renginde ip ile kumanda edilir.

Mekanizmalı  olarak  en az  47 cm   ve   en çok  170 cm   eninde standart  üretilir.  Ancak bazı renklerde 300 cm’ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm eninde perde üretebiliyoruz.  Kalın ahşap jaluzi perde için ağırlığını gözönüne alarak, eğimli ortamlarda kullanımını önermiyoruz.

(*) eniyiperde.com olarak, aklınızdaki tüm soru ve teknik bilgi talebinizde yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayınız.

Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız