Perdeler

Perdenin Zerafeti

Katlamalı Perde

Katlamalı perde mekanizması, genelde evlerde yan fon ve üst model altına uyumlu tül için kullanılır.

Üst koteksli ray + perde enine göre makaralar + katlama çubukları + etek laması ve kontrol mekanizmasından oluşan ve tamamı alüminyumdan üretilen bir sistemdir.

Piyasada fiyatı, koteksli üst ray + 5 çubuk + 1 lama + 2 makara + 1 mekanizma ve 2 adet montaj aparatından oluşan standart (1) bir metre üzerinden hesaplanır.

Makaralar ipli ve kurdeleli olarak iki çeşit,  krem ve beyaz olarak da iki renktir. Altlarına etek modeli ve boncuk ile süslemeler yapılabilir.

Sistem kumaşı bire bir kullanım imkanı sunduğundan ekonomi sağlar. Ayrıca sisteme ücret ödediğinizden üzerindeki tül perdeyi kısa sürelerde değiştirerek evinizde az maliyetlere değişiklik yapma imkanı tanır.

Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız

Yorumlar

1
Feride26/10/2013, 10:00:04
Eski usul perde kalmadi mi? Hani su tulun ustune takilan kalin perdeler.
Varsa kumas modellerine nerden bakabilirim.

2
pinar baytemür04/01/2012, 23:58:32
lm,
ben almanyadan yaziyorum,
almanyadanda siparis edebilirmiyim???kargo nasil oluyo?

3
özlem dumlu14/08/2011, 22:31:54
sayın yetkili,

bir sorum daha olacak güneşlik stor ve perdeyi japon artı fon perdeside japon yapılabilirmi mekanizmayı izah edermisiniz teşekkürler

4
xezonakis michalis06/07/2011, 00:14:28
we build a house and we have 20 windows.can you please send us a catalogue with prices so we can order our courtains from you? we live in Rhodes (Greece).thank you!