Perdeler

Çocuk Odası Baskılı Perde

Bebek
26 Ocak 2011, Çarşamba
Dijital Baskılı Stor Perde ile, her yaştaki çocuklarınızın odasına desen ve kumaş aramanıza son vereceksiniz. Kız veya Erkek çocuklarınız neden hoşlanıyorsa, siz hazırladığınız oda konseptine neyi uygun görüyorsanız, sonsuz renk ve desende her türlü görseller, son teknoloji dijital baskı atölyemizde stor perde kumaşları üzerine baskıları yapılarak perde haline getirilir ve tarafınıza teslim edilir. 
Dijital Baskılı Stor Perde kullanmak, duvarlarınıza asılan panolar gibidir. Bizden yapacağınız alış-verişlerinizde, ister ilk alışınızda veya daha sonra, stor perdeniz için aynı ölçüde sadece kumaşlarını da alabilir ve kendiniz değiştirerek kullanabilirsiniz. Böylece daha ekonomik olarak perdelerinizi değiştirmiş olursunuz, hem de daha uzun süreli kullanmış olursunuz.

Bu değişikliği mevsimlik olarak bile yapabilirsiniz. Yazın sıcağına ve ışığına dayanıklı kumaşları kışın boşuna pencerelerinizde taşımayın. Kışın karanlık ve soğuk günlerinde daha ince kumaşlarla mekanlarınızı ve ruhunuzu aydınlatabilirsiniz.
Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız

Yorumlar

1
zühal sesli29/07/2011, 11:48:49
perdeleriniz çok hoş görünüyor bir penceredeki duruşlarını gösterirseniz sevinirim çünkü sipariş vermek istiyorum