Perdeler

Farklı Dünyalara Açılan Perdeler..

Stor Perde
7 Nisan 2014, Pazartesi
Perde seçimi ev dekorasyonunda önemlidir. Perdeler odanızın görünümünde büyük etkiye sahiptir. Doğru seçilmiş güzel bir perde odanızın havasını değiştirebilir, odanızı muhteşem gösterebilir. Aksi durumda kötü bir perde odanıza yaptığınız tüm dekorasyon çalışmalarının sönük kalmasına neden olabilir. Doğru perdeyi kullandığınızda odanızdaki mobilyalar, dekoratif ürünler ön plana çıkar. Perde seçiminde model kadar perdenin rengi de önemlidir. Duvar rengi ile kontrast oluşturacak, mobilyalarınızla uyumlu perdeler seçebilirsiniz. Genellikle insanlar perde rengi olarak daha soluk ve açık renkleri tercih ederler.

Eniyiperde.com sizlere istenilen en ve boy ölçüsüne göre  mekanizmalı perde türlerine sahip olmanıza yardımcı olur. " Sipariş Sihirbazı" bölümünden istediğiniz en ve boy ölçüsünü girerek seçtiğiniz mekanizmalı perde modelleri ve renklerini inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız