Perdeler

Kırkyama Perdeler

6 Haziran 2014, Cuma
 Kırkyama yani diğer adıyla patchwork çok farklı uygulamalar ile birçok yerde karşınıza çıkabilir. Yatak örtüsü olarak sıklıkla kullanılan uygulama yöntemi renkli ve geleneksel bir görüntü ortaya koymaktadır. Bu renkli görüntüyü oluşturan rengarenk desenli kumaşlar ev dekorasyonunda farklı amaçlar ile kullanılabilir.

Perdeleri yaratırken kullanacağınız diğer bir farklı malzeme ise farklı dantellerdir. Birbirinden değişik dantel türlerini birleştirerek sıradışı bir perde oluşturacaksınız. Aynı şekilde beyaz dantel mendiller, küpürler perdelerde bir araya gelebilirler. Perdenizi oluşturmadan önce tüm malzemeleri bir yere yayın ve uygun bir şekilde bir araya getirin.

Kırkyama perdeler için eşarp ve bandanaları kullanabilirsiniz. Emin olun çok ilginç bir çalışma elde edeceksiniz. Pencerelerinizde, kapılarda, ayırmak istediğiniz alanlarda, duş perdesi olarakta değerlendirebileceğiniz birçok kırkyama perde tasarımını yazı içerisinde görebilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ve ihtiyacınıza göre siz de farklı bir kırkyamaya evinizde yer açabilirsiniz.
Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız