Perdeler

Ev ve Ofis Dekorasyonunda Jaluzi Perde Kullanımı

Jaluziperde Kpk
20 Temmuz 2015, Pazartesi
Ev, ofis, kamu kurum ve kuruluşları, iş yeri, sosyal tesisler gibi birçok mekanda kullanılan jaluzi perde 40 yılı aşkın bir süredir dünyada ve Türkiye’de kullanılmaktadır. Dekoratif durması, ısı ve ışık kontrolü sağlaması, kolay temizlenmesi, hem tül hem perde olarak kullanılması nedeniyle tercih edilmektedir.Jaluzi perde ahşap, pvc, polyester malzeme ile üretilen modellerde hazırlanmaktadır. Modern dekorasyona uygun, farklı renklerde hazırlanabilmektedir. Şeritler halinde hazırlanan malzemenin merdiven gibi yan yana ipe dizilerek hazırlanmaktadır ve pencere ebatlarına göre ince, orta kalınlıkta veya kalın şeritlerle tasarlanmaktadır. Zengin renk seçeneği sunan jaluzi perde, mekanizmalı perdeler grubundadır ve perde mekanizması ahşap bir kasanın içine gizlenerek dekorasyon tamamlanır. Hızlı, pratik bir şekilde ip veya zincirle kapanıp açılmaktadır.

Kullanımı kolay olan bu perdeler bizim de en çok beğendiklerimiz kategorisi altında. :) Ev dekorasyonunuz ve perdelerinizin uyumu için bizimle görüşmeyi unutmayınız. 0212 561 30 20Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız