Perdeler

Perde Seçiminiz

Eniyiperdee
24 Temmuz 2015, Cuma
Perdeleriniz evinizin ruhunu ortaya koyar
Evimizin dekorasyonunun baş unsuru ve tamamen havasını değiştiren olmazsa olmazımız perdelerimiz...

Eve bütünlük vermesi açısından ev tekstil ürünlerinin ana unsuru haline gelen perdeler ruhumuzu ortaya koyar. Her kişinin zevkleri farklıdır. Böyledir ki özellikle bayanlarımız perde seçme konusunda çok titiz davranırlar. Günümüzde mekanizmalı perdeler daha çok talep görmekte olsa da her biri evlerimize farklı duygular katmaktadır.Mekanizmalı perdelerde ofislerde daha çok dikey perdeler tercih edilse de evlerimizde zebra,stor ve jaluzi perdeler daha çok tercih edilmektedir. Zevkinize hitap eden ve sade modern bir görünüm kazanmak isteyen siz okuyucularımız isterseniz sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan "Sipariş Sihirbazı" bölümüne tıklayarak perdelerimizin renk ve desen seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 


Ahşap tonlara ve ahşap ürünlerine merak salan müşterilerimize kesinlikle ahşap jaluzi perdelerimizi öneriyoruz. Ahşabın her tonunun mevcut olduğu ve faklı kalınlıklarda seçenekleri olan ahşap jaluziler ortamınıza sıcak hava da katacaktır.

Yardımcı olabileceğimiz hertürlü bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz; 0212 561 30 20


Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız