Perdeler

Perdelerde 2011 Kış Trendleri

Perde Modelleri
12 Ekim 2010, Salı

Yaşadığımız mekanların olmazsa olmazı binlerce renge ve seçeneğe sahip olan perdeler evlerimizin en önemli dekoratif parçasıdır.

Yaşamımızda sürekli herşey değişmekte modernleşmektedir tabi bunlar  perdeler için de geçerlidir. Artık  yerlere değecek kadar  uzun olan eski tül perdeler ve onlara eşlik eden parlak süslü dekor perdelerin yerine bu zamanda hem portatif hemde güneş ışıgığından  daha fazla faydalanmamızı sağlayan  kullanışlı ve pratik perdeler bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra odalarınızın genel atmosferi ile uyum içinde olacak. Perdenin stilleri ve renkleri önemlidir bunun için doğru tercih yapılması gerekir.

Yaratacağınız havaya göre değişik stil perdeleri tercih etmelisiniz. Örneğin; Klasik bir atmosfer için desenli, sportif bir atmosfer içinse düz renkleri tercih etmelisiniz.

Mutfaklarda kullanabileceğiniz perde modelleri ise rahat temizlenebilir olmalıdır. Mutfak perdesi  modellerinde en son trend alüminyum  mikro jalüziler tercih etmelisiniz isdediginiz renk ve boyuta zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Çocuk genç odalarında ise abartıdan kaçmak şartıyla modern çizgilere sahip eğlenceli ve oda ile uyumlu farklı renkli perdeler seçebilrisiniz.

Son olarak  salonları ve pencereleri büyük olan evler eskiye dönük perdeler yani yere kadar uzanan perdeler kullanmalıdır böylelikle daha gösterişli ve evinizi büyük hissedeceksiniz.

Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız