Perdeler

Perde Modası 2015

 • Stor Perdelerde Dijital Baskı

  Stor Perdelerde Dijital Baskı

  9 Temmuz 2014, Çarşamba
  Stor perdeler günlük yaşamın hızından yola çıkılarak yaratılmış harika bir çözümdü. Şimdilerde ise üstlerine yapılan dijital baskılarla evlerimizi şenlendiriyorlar.
  Devamını oku
 • Stor Perdeler Her Pencereye Uyum Sağlıyor

  Stor Perdeler Her Pencereye Uyum Sağlıyor

  9 Temmuz 2014, Çarşamba
  Uzun yıllardır kullanılan ve sürekli yeni tasarımlarla zengin modellere sahip bulunan stor perde her pencere ölçüsüne uygun olarak hazırlanmaktadır.
  Devamını oku
 • Ahşap Jaluzi Alüminyum Jaluzi Perde Seçimleri..

  Ahşap Jaluzi Alüminyum Jaluzi Perde Seçimleri..

  4 Temmuz 2014, Cuma
  Ahşap Jaluzi
  Ahşap jaluziler mekana sıcak ve rahat bir ambians katarlar. Sadece işlevsel değil aynı zamanda dekoratif bir üründürler. Kullanıldığı yerlerin genel dekorasyonuna uyum sağlarlar. Mobilya ve parkelerle bütünleştirilip şık bir görüntü sağlanabilir.
  Devamını oku
 • Jaluzi Perde Temizliği Ve Bakımı

  Jaluzi Perde Temizliği Ve Bakımı

  4 Temmuz 2014, Cuma
  Jaluzi temizliği; jaluzi perdelerin herhangi bir zarar görmeden, uzun ömürlü olabilmesi için son derece dikkatli yapılması gereken bir uygulamadır. 
  Devamını oku
 • Dikey Perdeyi Neden Seçmeliyiz ?

  Dikey Perdeyi Neden Seçmeliyiz ?

  3 Temmuz 2014, Perşembe

  Dikey Perde sistemlerinde ışıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Genellikle umumi ve tozlu mekanlarda, temizliği kolay olduğu için tercih edilir. Hastane, dershane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.

  Devamını oku
 • Stor Perde Nasıl Temizlenir ?

  Stor Perde Nasıl Temizlenir ?

  24 Haziran 2014, Salı
   Stor perdeler şık bir pencere örtüsü olarak kullanılabildikleri gibi perdelere uygun bir yedek perde vazifesi de görürler. Normal perdelerde ve başka güneşliklerde olduğu gibi stor perdelerde tozlanır ve kirlenebilir. Hele stor perdeleriniz beyaz, taba, veya krem renkli iseler bu toz ve kirler daha da belirgin olurlar. Neyse ki stor perdeleri yıkamak oldukça kolay bir iştir. 
  Devamını oku
 • 2014' ün Modası Zebra Perdeler

  2014' ün Modası Zebra Perdeler

  21 Haziran 2014, Cumartesi
  Mekanik sistem sayesinde çok daha kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkan zebra perde modelleri, özellikle 2014 yılının en popüler perde modellerinden bir tanesi olmayı başarmış durumda !
  Devamını oku
 • Çizgili Perde Modası

  Çizgili Perde Modası

  6 Haziran 2014, Cuma
  Çizgili perdeler ile sade ve renksiz dekorasyonunuzu baştan sona farklı bir görünüme dönüştürebilirsiniz.
  Devamını oku
 • Stor Perde Kullanım Örnekleri

  Stor Perde Kullanım Örnekleri

  6 Haziran 2014, Cuma
  Modern evlerde sıklıkla kullanılan perde çözümleri arasında pratik ve şık kullanımı ile stor perdeler gelmektedir.Stor perde kullanım örnekleri size bu tarz bir perdeyi nasıl kullanabileceğini göstermek amacıyla biraraya getirilmiştir. Stor perdeler tek başına kullanıldığı gibi normal perdelerle birlikte de kullanılabilir.
  Devamını oku
 • Tül ve Perde Örnekleri

  Tül ve Perde Örnekleri

  6 Haziran 2014, Cuma
  Ev dekorasyonunun en önemli ayrıntılarından birisi de hiç kuşkusuz tül ve perdelerden meydana geliyor. Renkleri, desenleri ve şekilleri ile kullanıldıkları mekana farklı bir açı katan bu eşyalar çok sayıda örneğe ve kombinasyona sahip. Burada yer vereceğimiz örnekler ise kendi çapında özgün fikirlerden oluşan modellere ve tasarıma sahiptir.
  Devamını oku