Perdeler

Perde ölçüsü nasıl alınır?

 • Genel Bilgi

  Genel Bilgi

  Perde ölçüsü almadan önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perde kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız.

  Devamını oku
 • Jaluzi Perde Ölüçüsü Nasıl Alınır?

  Jaluzi Perde Ölüçüsü Nasıl Alınır?

  Ahşap ve Alüminyum Jaluzi Perdelerin teknik olarak bir farkları yoktur. Kumaş perdelerden farklı olarak Jaluzi Perde, sadece kapanması gereken yerler için kullanılır.

  Jaluzi Perde ölçülerinizi alırken mümkün olan en kısa noktaları kullanınız.

  Devamını oku
 • Stor Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

  Stor Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

  PERDE, dış görüntüyü açma-kapama, ışığı kontrol etme ve iç dekorasyonu tamamlama amacına hizmet eder. Perde ölçüsü almak, bu amaçları kapsama adına önemsenmesi gereken bir konudur.

  Devamını oku
 • Dikey Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

  Dikey Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

  Dikey Perde, ölçülendirilmesi, montaj yapılması ve kullanılması en kolay sistemlerden biridir. Ancak tüm sistem perdeleri gibi Dikey Perdenin de dikkat edilmesi gereken özellikleri vardır.

  Dikey Perde, diğer sistemlerde olduğu gibi bir üstray içine kurulmuş mekanizma sistemine dikine takılan PVC veya KUMAŞ bantların, diğer sistemlerden farklı olarak yatay hareket eden mekanizmalı perde çeşitidir.

  Devamını oku
 • Katlamalı Perde Mekanizma Ölçüsü Nasıl Alınır?

  Katlamalı Perde Mekanizma Ölçüsü Nasıl Alınır?

  Katlamalı Perde Mekanizması, birebir kullanım imkanı verdiğinden montajını yapacağınız veya yaptıracağınız yerin yatay olarak "en" ölçüsünü santimetre cinsinden almanız yeterli olacaktır.
  Devamını oku