Perdeler

Katlamalı Perde Mekanizma Ölçüsü Nasıl Alınır?

Katlamalı Perde 1 Katlamalı Perde Mekanizması, birebir kullanım imkanı verdiğinden montajını yapacağınız veya yaptıracağınız yerin yatay olarak "en" ölçüsünü santimetre cinsinden almanız yeterli olacaktır.

Katlamalı perde mekanızması için yükseklik "boy" ölçüsü almanıza gerek yoktur. Bizden alacağınız katlamalı perde mekanizması üzerinde bulunan ipli veya kurdeleli (lütfen belirtiniz) makaralarımızda "3" metre ip veya kurdele bulunur. Ancak bu ölçüden daha yüksek bir mekanda kullanmak isterseniz ayrıca belirtiniz.

Katlamalı perde mekanizma ölçüsü almada ve sipariş vermede, modelinize uygun olarak, perdenizin düz ve gergin durmasını sağlayan araçubuk adetinide belirtiniz.

Katlamalı perde mekanizması, siz kullanıcılara tarafımızdan, "1" metre standart ve diğer ölçülerde orantılı olarak artan sayıda makara adeti ile oluşan pakette sunulmaktadır.

Bir metre eninde olan standart paketimizde şu parçalar mevcuttur;

iki adet montaj aparatı (portray) plastik ve hem duvara hem de tavana montaj imkanı sağlar. Mandallı olup üstraya kolayca tutturulur.

bir adet cırt bantın ilmik kısmı üzerine monte edilmiş ve yan kapakları takılmış alüminyum üstray.

alüminyum üstraya monte edilmiş, mil ve üzerinde çalışan bir adet (zincirli ve el ağırlıklı) çevirme mekanizması ile iki adet makara.

beş adet yan kapakları takılmış alüminyum araçubukları ve bir adet alt lama ile kumaş perdenizin üstraya sabitlenmesi için perdenize dikeceğiniz cırt bant.

eniyiperde.com olarak, aklınızdaki tüm soru ve teknik bilgi talebinizde, yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayınız.

 

Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız