Perdeler

Üretim Tesislerimiz ve Depolarımız

Perde Üretim Tesislerimiz (43)

Mekanizmalı Perdeler çeşit ve model olarak teknolojik yatırımlar gerektiren, komplike bir ürün grubudur.

Mekanizmalı Perdelerde kullanılan her bir parça özel tasarım gerektirdiğinden, sektöre ( kaliteleriyle ) hizmet eden tüm yatırımcılara teşekkür ederiz.

Mekanizmalı perde modellerinden hiç biri, belli ölçülerde üretilip raflarda satılmadığından, bilmelisiniz ki şipariş verdiğiniz her ölçü sizin için özel üretilmektedir.

İstatistiklere göre, mekanizmalı perde modelleri içinde Türkiye'de en çok kullanılan ürün, STOR PERDE dir. Bu nedenle kumaş, desen, renk, ekstra model ve aksesuarları ile seçenekleri fazladır.

Mekanizmalı perde üreticilerine; Kumaş üreticilerinin başı çektiği konvoyda, apre tesisleri, özel kalıp pres ve boya üniteleri olan alüminyum profil üreticileri, mekanizma kısmına yoğun emek ve özen gösteren plastik üreticileri hammadde tedarik ederler.

Mekanizmalı perde üreticilerinin gücü ve kalitesi, bu malzemelerin tedariki ve üretim tesislerine gösterdikleri özen ile doğru orantılıdır. Bu da piyasada kalite ve fiyat oluşumunu sağlamaktadır.


Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız

Yorumlar

1
neslihan üstün04/02/2013, 09:10:32
perdecimin beni yanlış yönlendirmesi nedeniyle yanlış bir seçim yapıp kirli bir görünümü olan özellikle akşamları rengi iyice koyulaşan krem ile açık kahverengi arası bir tül perde yaptırdım. Salonumu mahvettim diyebilirim sizin firmanızın çalışmalarını takip ettim perdemin tekrar boyanmasını, bedelini ödemek kaydıyla sağlarsanız beni büyük bir sıkıntıdan kurtarmış olursunuz.Lütfen bana dönünüz şimdiden ilginiz için teşekürler.

2
gülgün macit14/05/2012, 00:20:13
250cm eninde katlamalı perde mekanizması almak istiyorum sitenizden sadece mekanizma sipariş edebilirmiyim lütfen bilgi verin

3
DOVLET22/04/2011, 19:36:08
Salam Jennet,men TURKMENISTANDAN yazyaryn;Biz TURKMENISTANDA jaluzlaryn
toptan satisisni yapyorys,Bize jaluzlaryn sadaja materiallaryny satyn alyp bilerismi.
Egerde siz bilen islesmek mumkinciligi bolsa bize jogap berseniz biz hosal bolardyk;

4
eniyiperde.com23/01/2011, 11:40:58
Sn.Cennet Mamedova, Jaluzi Perde ve diğer ürünlerimizin fiyatları ile hertürlü ölçünüze ait maliyetlerin tamamını "Sipariş Sihirbazı"
bölümümüzde görebilirsiniz.

5
cennet mamedova20/01/2011, 12:40:28
Jaluzi Perde Üretim Tesislerin (169) fiyatlari ne kadar?