Perdeler

Stor Perde Rahatlığını Hissedin!

Stor Perde

İşte! en favori, en çok çeşidi bulunan, en uyumlu, en çok kullanılan “ en iyi perde ” modeli. Evlerden ofislere, işyerinden otolara, uçaklardan trenlere kadar pencere olan her yerde kullanılan perde çeşidi.

Çağımızın olmazsa olmazı. Şık, dekoratif, kullanışlı ve ekonomik.

Bu sistem kullanılan mekana; kumaşı ve ek uygulamaları ile istenilen konsepti yakalama imkanı tanır. Stor Perde Klasik döşemelere, Modern Döşemelere, Spor ve Rahat Döşemelere uyum sağlayan kumaş çeşitlerine sahiptir. Stor Perde nin  " en iyi perde " ye ulaşmanızı sağlayan ek uygulamalarından bazıları ; dekoratif fırça boyama, dijital baskı, etek modeli, boncuk, kurdele işlemesi, varak baskı, yaylı mekanizma ile butonlu ve uzaktan kumandalı motor seçenekleridir. 

 

Biz " eniyiperde.com " olarak, siz ihtiyaç sahiplerine bir imkan daha sunuyoruz. Bizden satın aldığınız stor perde için, mekanlarınızda daha sonra yapacağınız duvar rengi değişikliği veya eşya değişikliği gibi stor perde renginin uyumsuz kaldığı durumlarda, ekonomik fiyata sadece kumaş değişim hizmeti veriyoruz.

Amacımız, siz değerli dostlarımızı elimizdeki imkanlar ile " en iyi perde " sahibi yapmaktır.

Stor Perde   ( Teknik özellikleri )

Stor perde, birincil alüminyumdan çekilmiş elektrostatik beyaz ve krem boyalı üst montaj rayı, alt etek laması ve çift tarafı aprelenmiş çeşitli polyester kumaş ile kumaşın sarıldığı alüminyum borunun, bir mekanizma yardımıyla yukarı-aşağı hareketinden oluşmaktadır. Stor Perde mekanizması plastik veya metal zincir yada yaylı sistem ile hareket ettirilir. Kullanılan kumaşların kenarları apre kalitesine bağlı olarak ipliklenme yapmaz. Etek ağırlık lamalarının tek tarafı kumaş kaplıdır. Stor perdenin üretim aşamalarında dikiş kullanılmaz.

Stor perdeyi, Lambri bulunmayan ve tek olarak kullanılacak mekanlarda beyaz ve krem renklerinde Alüminyum kutular içinde sunarak dekorasyonunuza şıklık katıyoruz.

Motorlu stor perde imalatımızda dünya lideri SOMFY markasını kullanıyoruz.

Tesislerimizde kullanılan düz polyester kumaşların ağırlığı  400 gr/mt den aşağı değildir. Bu özellik ürettiğimiz stor perdelerin, daha örtücü ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Fiyat konusunda rekabete açığız, kalite konusunda asla.

Uzman Yardımı

eniyiperde.com olarak, aklınızdaki tüm soru ve teknik bilgi talebinizde yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayınız. 

eniyiperde.com olarak, aklınızdaki tüm soru ve teknik bilgi talebinizde yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayınız. 
Yorumunuzu Yazınız

Tüm bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır, o yüzden yayınlanmasını istediğiniz yorumları yapınız. Lütfen reklam yapmayınız.

Adınız *
E-Mail Adresiniz *
Yorumunuz *
Resimde gördüğünüz harfleri kutuya yazınız

Yorumlar

1
mehmet kocak16/10/2013, 21:17:10
ıyı calısmalar 700 metrekare ve 5 metre yukseklıgındekı conferans salonuna stor perde yaptırmak ıstıyoruz konu hakkında bılgıye sahıp degılız fıkırlerınızı alabılırmıyız

2
ERCAN ADANIR04/04/2012, 22:39:22
Merhabalar iyi akşamlar...sizleri sizin branşınızla ilgili bi konuda rahatsız ediyorum. Şöyleki..hepimizin bildiği gibi tüm perdeler..yukardan aşağıya iner çıkar (Storlu) aslında perdenin amacı bi anlamda güneş ışınını önlemek veya içersinin görünmesini engellemektir. İşte buradan yola çıkarak storlu perdenin pencerenin alt kısmından yukarı doğru çekilmesini ve yarıya geldiğinde durdurulması, sabitlenmesi gibi işlevleri olabilir. Yani storlu perdenin çalışışı tersten olacak (kenarlarda ray veya benzeri bi şey olursa perdenin geriye veya aşağıya düşmesi vb önlenmiş olur) işte bu şekilde bi sistem düşündüğümüzde nasıl yapabiliriz..model nasıl olur? bilgi için yazıyorum...iyi akşamlar ve kolaylıklar diliyorum. Saygılarımla.. iletişim 506 531 80 70

3
ali boyacı13/11/2010, 00:39:39
Her gün camdan güne bakış çok farklı oluyor sizinle, sanki tüm insanlar benim perdelerime bakıyor gibi ayrıcalıklı hissediyorum kendimi. İyi ki varsınız. Perdelerimi yapmam kendime özgü bir zevk verdi bana.