Truwood Beyaz Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde -TRU100

Eniyiperde.com
4.0 (1 yorum)
42% indirim
450
260 +kdv
Mağaza: E*********

Ürün Özellikleri

 • %100 PVC malzeme

 • Slayt derinlik ölçüsü 50 mm

 • Silinebilir

 • 200 cm boyunda 50 mm'lik  ahşap jaluzi perde, toplandığında 25 cm yer kaplar.

 • Korniş, duvar, tavan veya pencere kasası içine takılabilir

 • Perde montajı için ihtiyacınız olan portray ve korniş aparatı perdenizle birlikte ücretsiz olarak gönderilecektir.

 • Perdenizin sallanmasını önlemek isterseniz alttan monte edilecek cama sabitlemek için kullanacağınız zıgıl sistem ekstra olarak ücretlendirilir. 

 • Redüktörlü olmayan modellerde perdenin yönü olmayıp çekme ipi perdenin ön kısmında sağ tarafta ve çevirme çubuğu perdenin ön kısmında sol taraftadır.

Ürün Açıklaması

Doğal ahşap görünümü ve gizliliği kontrol etmedeki başarısı ile bu ahşap görünümlü PVC jaluzi perde ev dekorasyonunda size çok yardımcı olacak bir perde modeli. Mobilyalara ve yer döşemelerine sağladığı mükemmel uyum ile kalbinizi kazanacak, uygun fiyatı ile ilk tercihiniz olacak.

Ahşap jaluzi perdelerin yönünü değiştirmek için ip kullanılır. 50 mm’lik Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde genişlik olarak minimum 47 cm, maksimum 180 cm yapılabilmektedir. 50 mm’lik ahşap görünümlü jaluzi perdelerde eğim uygulaması gerçekleştirilemez. Standart boy olarak kabul edilen 200 cm boyda 50 mm ahşap görünümlü jaluzi perdeler toplandığında 25 cm yer kaplar. Maksimum 300 cm boyunda perde yapılabilir.

Son yıllarda  özellikle büyük şehirlerde evler gittikçe küçülmekte ve kullanılan mobilya ve perdeler de buna bağlı olarak daha ergonomik ve minimal bir hal almakta. Bu yaklaşım içerisinde mekanizmalı perde çeşitleri cam boyunda olmaları, hem tül hem fon perde hem de güneşlik işlevini yerine getirmeleri nedeniyle en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor. Mekanizmalı perde modelleri içerisinde en şık, en ağır ve en tarz duran ahşap jaluzi perdeler ise açık ara önde. Ahşap görünümlü bu PVC jaluzi perdeler doğal ahşap malzemeden yapılmadığı için diğer modellere göre daha uygun fiyatlı jaluzi perde modelleri içerisinde yer alıyor.

Renk Seçenekleri 

9 farklı renk alternatifiyle sunulan 50 mm ahşap görünümlü bu jaluzi perdeler tatlı kahve tonlarıyla özellikle son dönemde sıkça kullanılan ve çok moda olan açık renk mobilyalarla müthiş bir uyum sağlayarak odalarınızda hoş bir görüntü yaratmanıza yardımcı olurken açık renkleriyle evinizde ferah bir hava yaratıyor. Biraz daha marjinal bir tarz peşinde olanlar için diğer ahşap jaluzilerde olmayan yeşil ve lacivert tonlarıyla gerçekten göz dolduruyor. Cool bir hava yakalamak isteyenler için ise siyah ve tonları ön plana çıkıyor.

Ahşap Görünümlü Jaluzi Perdeler Hangi Odalar İçin Kullanılır?

Ofisleriniz ve evinizdeki tüm odalarınız için kullanabileceğiniz ahşap görünümlü jaluzi perdeler özellikle şu odalarda daha çok tercih edilmekte:

 • OFİS PERDESİ
  Ofislere harika bir hava katan bu jaluzi perdeler bir tarz yaratmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

 • MUTFAK PERDESİ
  En başta küçük mutfaklar için cam boyunda olması nedeniyle son derece işlevsel bir perde çeşididir. Aynı zamanda kolay temizlenir ve açılıp kapanma sistemi sayesinde gizliliği de tam olarak sağlar.

 • OTURMA ODASI PERDESİ
  Özellikle modern ve country tarzda döşenen odalar için ahşap görünümünden dolayı her zaman bir numaralı tercih oluyor.

 • ÇOCUK VE GENÇ ODASI PERDESİ
  Özellikle koyu tonları ile gençlerin çok beğenerek kullandığı bu jaluzi perdeler odanın bütünüyle sağladığı uyum ve uygun fiyatı ile de ebeveynlerin onayını kazanıyor.

Ortalama Ürün Puanı
4.0
8 Şubat 2021, Pazartesi
Ürünü Satın Aldı

Kutunun içine dübel ve vida konulur ise iyi olur düşüncesindeyim.

 • Ürün Açıklamalarda Anlatıldığı Gibiydi
 • Mağaza Ürün Paketine Özen Göstermişti
 • Mağazanın İletişiminden Memnunum
Ortalama Ürün Puanı
4.0