Uçaklar Baskılı Çocuk Odası Zebra Perde - PM 020

Eniyiperde.com
39% indirim
140
85 +kdv
Mağaza: K***** A******
Renk :

Dijital baskılı zebra perdelerimiz kişiye özel, cam ölçülerine uygun bir şekilde üretilmektedir, hazır paket ürün değildir. Bu nedenle termin süremiz 6 iş günüdür.

Perdelerimizin baskılarında kullanılan zemin zebra kumaşı kırık beyaz renktedir. Kullandığımız kumaşlar üretimden çıktıktan sonra baskı kalitesini ve uzun ömürlülüğünü sağlanması adına farklı işlemlerden geçmektedir. Baskıda kullandığımız mürekkepler son derece kaliteli dünyaca ünlü TOYO UV mürekkebidir. Sağlığa zararı yoktur, güneş ışınlarına maruz kalması durumunda solma yapmaz. Dijital baskılı zebra perdenin temizliğinde mürekkep kalitesi nedeniyle renkler akma yapmaz, 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz çamaşır makinasında yıkamaya uygun değildir.

Dijital baskılı zebra perdelerimizin kalitesini arttırmak için aksamında plastik kullanmıyoruz, boru ve kasa komple alüminyum olarak üretilmektedir. Perdelerimiz üretim hattından geçtikten sonra kalite kontrol kısmında kontrol edilerek sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırılır. Dijital baskılı zebra perdelerimizin kutu içeriğinde aldığınız ölçülerde perde ve kornişe takma aparatları bulunur. Sizlere montaja hazır bir şekilde gönderimi yapılır.

Ürünlerin fotoğrafları tasarım programlarında hazırlanır. Dolayısıyla gerçeğe çok yakındır ancak kumaş üzerine basıldığı için renklerde % 5 oranında sapma olabilir.

Perdemi İade Edebilir miyim?

Yasa gereği müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yada ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz. Bu doğrultusunda ürettiğimiz perdeler kişiye özel baskı işlemine tabi tutulduğu ve müşterimizin camına özel kesilerek hazırlandığı için iade alınmaz. Ancak ürün üzerinde sökük, ezik, kırık, baskı hatası, baskı yanlışlığı gibi herhangi bir kusur varsa iade işlemi kabul edilir. Kusurlu ürünlerde de iade alım işleminden sonra ürün hızlıca tekrar üretilir ve kusursuz bir şekilde müşterimize ulaştırılır.

Perdeniz Camınızda Nasıl Görünecek?

Zebra perdelerin kumaş modeli kumaş-tül-kumaş-tül şeklindedir. Doğası gereği içeriye ışık alması için bu şekilde tasarlanmıştır. Eğer aldığınız ürünün tablo gibi durmasını ve gün ışığında bütünlüğünün bozulmamasını istiyorsanız Zebra kumaşına değil stor kumaşına baskı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ancak baskılı stor perdelerde gündüz ya da gece dışarısını göremezsiniz düz bir zemindir, içeriye ışık girmez. Genelde güneşlik olarak kullanılır, perdeniz camınızda tablo gibi durur. Zebra perdelerde ise şeffaf kısımlarından içeriye ışık süzer ve manzaranızı çizgili bir şekilde görürsünüz. Ancak akşam karanlığında stor gibi düz bir görüntü alabilirsiniz. Bu durumun nasıl bir sonuç verdiğini ürün görsellerinden inceleyebilirsiniz.

Zebra Perde Nasıl Takılır?

Eğer poster baskılı ve açık kasa olarak bir zebra perdemizi satın aldıysanız montajını ters olarak yapmanız gerekmektedir. Bu durum kısaca şu şekildedir:

Ruloya sarılan kısım evin dışına bakacak şekilde montaj yapmanız gerekmektedir. Bunun nedeni, yaptığımız baskılar sadece evin içerisine baktığından dolayı ruloya baskı tarafı takılırsa perdenizi az yukarıya kaldırdığınızda baskı kısmı ruloya sarılmaya başlar ve bütünlük bozulur. Ancak bizim perdelerimizde her zaman yarım da açılsa tam da açılsa baskı kısmı her zaman öndedir, bütünlük bozulmaz.  Detaylı bilgi almak için Zebra ve Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Zebra Stor Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

Zebra, stor gibi mekanizmalı perde sistemlerinde ölçü alırken sağdan ve soldan 10'ar cm ölçünüze ilave ediniz. Sektörel olarak verdiğiniz ölçüler üst kasanın ölçüleridir. Kumaş kasada aşağıya yukarıya rahat hareket edebilmesi için sağdan ve soldan 2 cm olmak üzere toplamda 4 cm küçük yapılmaktadır. Camınıza göre net ölçü verdiğinizde 4 cm açıklık kalabilir ve bu durumun telafisi yoktur. Detaylı bilgi almak için Zebra ve Stor Perde Ölçüsü Nasıl Alınır? başlıklı yazımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ortalama Ürün Puanı
0.0

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumu sen yapmak ister misin?

Ortalama Ürün Puanı
0.0

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumu sen yapmak ister misin?