Yeni Dikey Tül Perde

( 34 ürün )

Dekorasyonda Dikey Tül Perde Trendi

Klasik perdelerden vazgeçmeye ve pencerelerinizde değişiklik yapmaya hazır mısınız? Eski tarz, klasik demode perdeler kullanıyor veya yeni dekore etmek üzere olduğunuz odanız için farklı b bir çözüm arıyorsanız, daha modern bir perde dekorasyonu için pratik ve kullanışlı dikey tül perdelere geçebilirsiniz.


Fon, tül ve güneşliği bir arada sunan dikey tül perde şık tasarımı, pratik kullanımı ve renk alternatifleriyle evlerinize yeni bir hava katacak. Dikey tül perde pencerenizi açtığınızda önüne tekrar dökülen dilimleri ile kullanışlılık ve şıklık açısından fark yaratıyor. Kornişin üzerine kolayca monte edilebilen aparatına pratik bir şekilde takılan perde aynı şekilde çıkarılarak çamaşır filesinde makinede yıkanabiliyor. Farklı renk kombinasyonları yapabileceğiniz ürün, zebra perdenin havasına ve tül perdenin pratikliğine sahip.

Son yıllarda ev dekorasyonunda dikey tül perde modası gittikçe ilgi görmeye başladı. Özellikle kullanım kolaylığı ve temizlik yönünden basitliği sebebiyle tercih ediliyor. Mekanizmasının kolay kullanımı sayesinde gündüz dilediğiniz biçimde kontrol ettiğiniz güneş ışığını içeri alarak odanın doğrudan aydınlanmasını, akşamları da tamamen kapatarak içerinin görünmemesini sağlayabilirsiniz.