Stor Perde Rahatlığını Hissedin!

İşte! en favori, en çok çeşidi bulunan, en uyumlu, en çok kullanılan “en iyi perde” modeli. Stor perdeler evlerden ofislere, işyerlerinden kafelere, stüdyolardan trenlere kadar pencere olan her yerde kullanılan bir perde çeşididir.

Çağımızın olmazsa olmazı, şık, dekoratif, kullanışlı ve ekonomik.

Bu sistem kullanılan mekana; kumaşı ve ek uygulamaları ile istenilen konsepti yakalama imkanı tanır. Stor perde klasik döşemelere, modern döşemelere, spor ve rahat döşemelere uyum sağlayan kumaş çeşitlerine sahiptir. Stor perdenin  "en iyi perde”ye ulaşmanızı sağlayan ek uygulamalarından bazıları ; dekoratif fırça boyama, dijital baskı, etek modeli, boncuk, kurdele işlemesi, varak baskı, lazer kesim, yaylı mekanizma ile butonlu ve uzaktan kumandalı motor seçenekleridir. 

Stor Perdenin Teknik Özellikleri

Stor perde, birincil alüminyumdan çekilmiş elektrostatik beyaz ve krem boyalı üst montaj rayı, alt etek laması ve çift tarafı aprelenmiş çeşitli polyester kumaş ile kumaşın sarıldığı alüminyum borunun, bir mekanizma yardımıyla yukarı-aşağı hareketinden oluşmaktadır. Stor perde mekanizması plastik veya metal zincir yada yaylı sistem ile hareket ettirilir. Kullanılan kumaşların kenarları apre kalitesine bağlı olarak ipliklenme yapmaz. Etek ağırlık lamalarının tek tarafı kumaş kaplıdır. Stor perdenin üretim aşamalarında dikiş kullanılmaz.

Sayfamızda sunulan stor perdelerin kaliteli ve daha örtücü kumaştan yapılmış olmasına son derece önem veriyoruz. Bu ise perdelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Fiyat konusunda rekabete açığız, kalite konusunda asla.


Motorlu Stor Perde Sistemleri

Motorlu perde sistemlerinde dünya devi olan firmalar Türkiye pazarında da büyük ilgi görüyor.

Motorlu perde sistemleri, mekanizmalı perde sistemlerinde stor perdelerin yanı sıra katlama perde, jaluzi perde, ve pileli perde  türlerinde kullanılan motorlar ebat ve ağırlıklarına göre tercih ediliyor.

Motorlu perdelerde ister tek sistem, istenirse çoklu sistemler tek kumanda ile kontrol edilebiliyor. Fazla elektrik tüketmeyen motorlara ek olarak, akülü elektriksiz sistemlerde yine seçenekler arasında.